← Maç Merkezi

Santa Clara vs Gil Vicente: Primeira Liga, 8 Kas 2026

Primeira Liga
Ev sahibiSanta Clara7315OVR
Başlama 09:30 CT
DeplasmanGil Vicente6714OVR

8 Kasım 2026, Pazar · 09:30 CT · Estádio de São Miguel, Ponta Delgada, Portugal

Takım karşılaştırması

Puanlar

7315OVREv sahibi

Santa Clara

ATT
6914
DEF
8918
FRM
6213
ELO
6413
  • 6914Hücum4910
  • 8918Savunma8517
  • 6213Form7615
  • 6413Elo gücü6012
  • 7315Genel6714
ATTDEFFRMELO
Santa Clara Gil Vicente
6714OVRDeplasman

Gil Vicente

ATT
4910
DEF
8517
FRM
7615
ELO
6012

Puanlar yalnızca sonuç verilerinden oluşturulan kendi 0-99 ölçeğimizdir: ATT = 65 + 30 × log2(hücum endeksi), DEF = 65 − 30 × log2(savunma endeksi) (endeks 1,00 = organizasyon ortalaması), FRM = 30 + 69 × son 5 maçtaki puan ÷ 15, ELO = 60 + (Elo − 1500) ÷ 9, OVR = %30 ATT + %30 DEF + %20 FRM + %20 ELO. Her biri 1-99 ile sınırlıdır. Menajer stili aynı sayıları 1-20 ölçeğinde gösterir (puan ÷ 99 × 20). Puanlar yalnızca maç öncesi oynanan maçları kullanır. Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Kesinleşen ilk 11'ler

İlk 11'ler maçtan ~1 saat önce açıklanır.

Kim kazanır?

Maç başlamadan seç. Sadece eğlence için: hesap yok, para yok, yalnızca bu tarayıcıda saklanır.

Maç önü analizi

Primeira Liga puan durumunda şu an Santa Clara (4., 10 maçta 21 puan), Gil Vicente (7., 10 maçta 15 puan) takımını konuk ediyor. Santa Clara, 10 Primeira Liga maçında 15 gol attı ve 6 gol yedi (maç başına 1,5 ve 0,6). Gil Vicente, 10 Primeira Liga maçında 8 gol attı ve 7 gol yedi (maç başına 0,8 ve 0,7). Tüm organizasyonlarda son form (eskiden yeniye): Santa Clara BGMMG, Gil Vicente GGGMB. Kayıtlardaki son 5 karşılaşmada Santa Clara 4, Gil Vicente 1 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Gol modeli yaklaşık 0,9–0,6 bekliyor. Santa Clara açık favori: Santa Clara %42, beraberlik %37, Gil Vicente %22. En olası tek skor 0–0, ama onun bile olasılığı yalnızca %24. Elo puanları (Santa Clara 1535, Gil Vicente 1504) Santa Clara için %63 beklenen skor veriyor; bu gol modeliyle uyumlu.

Veri değerlendirmesi

Santa Clara kazanırBeraberlikGil Vicente kazanır

Beklenen gol (model): Santa Clara 0,89 · Gil Vicente 0,55 · en olası skor 0–0 (%24).
Yöntem: Poisson. 90 Primeira Liga maçından (bu sezon) maç başına ev sahibi 1,29 / deplasman 1,39 gol taban değeri. Beklenen gol = taban × hücum × rakip savunması. Elo karşılaştırması: Santa Clara beklenen skoru %63. Yöntemin tamamı.

Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Önemli sayılar

Santa ClaraGil Vicente
4.Puan durumundaki sıra7.
21 (10)Puan (oynanan)15 (10)
6-3-1G-B-M4-3-3
1,50Maç başına atılan gol*0,80
0,60Maç başına yenilen gol*0,70
BGMMGForm, son 5 (tüm org.)GGGMB
1535Elo puanı (maç öncesi)1504
1,09 / 0,58Hücum / savunma endeksi0,69 / 0,63

Tablo: güncel Primeira Liga puan durumu. *Bu sezon maç öncesine kadar oynanan Primeira Liga maçları. Endeks: 1,00 = organizasyon ortalaması (hücum: yüksek daha iyi; savunma: düşük daha iyi).

Aralarındaki maçlar

Santa Clara 4 galibiyet · 0 beraberlik · Gil Vicente 1 galibiyet

  • Santa Clara 1–0 Gil Vicente
  • Gil Vicente 1–0 Santa Clara
  • Gil Vicente 0–1 Santa Clara
  • Santa Clara 2–1 Gil Vicente
  • Santa Clara 3–2 Gil Vicente