← Maç Merkezi

FC Utrecht vs NEC Nijmegen: Eredivisie, 8 Kas 2026

Eredivisie
Ev sahibiFC Utrecht6112OVR
Başlama 13:00 CT
DeplasmanNEC Nijmegen6213OVR

8 Kasım 2026, Pazar · 13:00 CT · Stadion Galgenwaard, Utrecht, Netherlands

Takım karşılaştırması

Puanlar

6112OVREv sahibi

FC Utrecht

ATT
6213
DEF
5110
FRM
7615
ELO
6012
  • 6213Hücum5812
  • 5110Savunma6814
  • 7615Form5812
  • 6012Elo gücü6413
  • 6112Genel6213
ATTDEFFRMELO
FC Utrecht NEC
6213OVRDeplasman

NEC Nijmegen

ATT
5812
DEF
6814
FRM
5812
ELO
6413

Puanlar yalnızca sonuç verilerinden oluşturulan kendi 0-99 ölçeğimizdir: ATT = 65 + 30 × log2(hücum endeksi), DEF = 65 − 30 × log2(savunma endeksi) (endeks 1,00 = organizasyon ortalaması), FRM = 30 + 69 × son 5 maçtaki puan ÷ 15, ELO = 60 + (Elo − 1500) ÷ 9, OVR = %30 ATT + %30 DEF + %20 FRM + %20 ELO. Her biri 1-99 ile sınırlıdır. Menajer stili aynı sayıları 1-20 ölçeğinde gösterir (puan ÷ 99 × 20). Puanlar yalnızca maç öncesi oynanan maçları kullanır. Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Kesinleşen ilk 11'ler

İlk 11'ler maçtan ~1 saat önce açıklanır.

Kim kazanır?

Maç başlamadan seç. Sadece eğlence için: hesap yok, para yok, yalnızca bu tarayıcıda saklanır.

Maç önü analizi

Eredivisie puan durumunda şu an FC Utrecht (12., 11 maçta 12 puan), NEC (13., 11 maçta 11 puan) takımını konuk ediyor. FC Utrecht, 11 Eredivisie maçında 19 gol attı ve 31 gol yedi (maç başına 1,7 ve 2,8). NEC, 11 Eredivisie maçında 17 gol attı ve 19 gol yedi (maç başına 1,5 ve 1,7). Tüm organizasyonlarda son form (eskiden yeniye): FC Utrecht GGBGM, NEC BBGBM. Kayıtlardaki son 5 karşılaşmada FC Utrecht 4, NEC 1 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Gol modeli yaklaşık 1,5–2,3 bekliyor. NEC açık favori: FC Utrecht %25, beraberlik %20, NEC %56. En olası tek skor 1–2, ama onun bile olasılığı yalnızca %9. Elo puanları (FC Utrecht 1503, NEC 1537) FC Utrecht için %54 beklenen skor veriyor; bu gol modeliyle çelişiyor.

Veri değerlendirmesi

FC Utrecht kazanırBeraberlikNEC kazanır

Beklenen gol (model): FC Utrecht 1,55 · NEC 2,35 · en olası skor 1–2 (%9).
Yöntem: Poisson. 99 Eredivisie maçından (bu sezon) maç başına ev sahibi 1,81 / deplasman 2,01 gol taban değeri. Beklenen gol = taban × hücum × rakip savunması. Elo karşılaştırması: FC Utrecht beklenen skoru %54. Yöntemin tamamı.

Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Önemli sayılar

FC UtrechtNEC
12.Puan durumundaki sıra13.
12 (11)Puan (oynanan)11 (11)
3-3-5G-B-M2-5-4
1,73Maç başına atılan gol*1,55
2,82Maç başına yenilen gol*1,73
GGBGMForm, son 5 (tüm org.)BBGBM
1503Elo puanı (maç öncesi)1537
0,93 / 1,37Hücum / savunma endeksi0,85 / 0,93

Tablo: güncel Eredivisie puan durumu. *Bu sezon maç öncesine kadar oynanan Eredivisie maçları. Endeks: 1,00 = organizasyon ortalaması (hücum: yüksek daha iyi; savunma: düşük daha iyi).

Aralarındaki maçlar

FC Utrecht 4 galibiyet · 0 beraberlik · NEC 1 galibiyet

  • NEC Nijmegen 1–3 FC Utrecht
  • FC Utrecht 1–0 NEC Nijmegen
  • FC Utrecht 0–1 NEC Nijmegen
  • NEC Nijmegen 1–2 FC Utrecht
  • FC Utrecht 1–0 NEC Nijmegen