← Maç Merkezi

Heerenveen vs Feyenoord Rotterdam: Eredivisie, 8 Kas 2026

Eredivisie
Ev sahibiHeerenveen7215OVR
Başlama 05:15 CT
DeplasmanFeyenoord Rotterdam7515OVR

8 Kasım 2026, Pazar · 05:15 CT · Abe Lenstra Stadion, Heerenveen, Netherlands

Takım karşılaştırması

Puanlar

7215OVREv sahibi

Heerenveen

ATT
6213
DEF
8016
FRM
8517
ELO
6413
  • 6213Hücum8116
  • 8016Savunma8317
  • 8517Form5311
  • 6413Elo gücü7415
  • 7215Genel7515
ATTDEFFRMELO
Heerenveen Feyenoord
7515OVRDeplasman

Feyenoord Rotterdam

ATT
8116
DEF
8317
FRM
5311
ELO
7415

Puanlar yalnızca sonuç verilerinden oluşturulan kendi 0-99 ölçeğimizdir: ATT = 65 + 30 × log2(hücum endeksi), DEF = 65 − 30 × log2(savunma endeksi) (endeks 1,00 = organizasyon ortalaması), FRM = 30 + 69 × son 5 maçtaki puan ÷ 15, ELO = 60 + (Elo − 1500) ÷ 9, OVR = %30 ATT + %30 DEF + %20 FRM + %20 ELO. Her biri 1-99 ile sınırlıdır. Menajer stili aynı sayıları 1-20 ölçeğinde gösterir (puan ÷ 99 × 20). Puanlar yalnızca maç öncesi oynanan maçları kullanır. Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Kesinleşen ilk 11'ler

İlk 11'ler maçtan ~1 saat önce açıklanır.

Kim kazanır?

Maç başlamadan seç. Sadece eğlence için: hesap yok, para yok, yalnızca bu tarayıcıda saklanır.

Maç önü analizi

Eredivisie puan durumunda şu an Heerenveen (7., 11 maçta 18 puan), Feyenoord (1., 11 maçta 25 puan) takımını konuk ediyor. Heerenveen, 11 Eredivisie maçında 19 gol attı ve 13 gol yedi (maç başına 1,7 ve 1,2). Feyenoord, 11 Eredivisie maçında 33 gol attı ve 12 gol yedi (maç başına 3,0 ve 1,1). Tüm organizasyonlarda son form (eskiden yeniye): Heerenveen MGGGG, Feyenoord GMBBM. Kayıtlardaki son 5 karşılaşmada Heerenveen 2, Feyenoord 2 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Gol modeli yaklaşık 1,1–2,0 bekliyor. Feyenoord açık favori: Heerenveen %20, beraberlik %21, Feyenoord %59. En olası tek skor 1–2, ama onun bile olasılığı yalnızca %10. Elo puanları (Heerenveen 1540, Feyenoord 1625) Heerenveen için %46 beklenen skor veriyor; bu gol modeliyle uyumlu.

Veri değerlendirmesi

Heerenveen kazanırBeraberlikFeyenoord kazanır

Beklenen gol (model): Heerenveen 1,11 · Feyenoord 2,04 · en olası skor 1–2 (%10).
Yöntem: Poisson. 99 Eredivisie maçından (bu sezon) maç başına ev sahibi 1,81 / deplasman 2,01 gol taban değeri. Beklenen gol = taban × hücum × rakip savunması. Elo karşılaştırması: Heerenveen beklenen skoru %46. Yöntemin tamamı.

Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Önemli sayılar

HeerenveenFeyenoord
7.Puan durumundaki sıra1.
18 (11)Puan (oynanan)25 (11)
5-3-3G-B-M7-4-0
1,73Maç başına atılan gol*3,00
1,18Maç başına yenilen gol*1,09
MGGGGForm, son 5 (tüm org.)GMBBM
1540Elo puanı (maç öncesi)1625
0,93 / 0,70Hücum / savunma endeksi1,45 / 0,66

Tablo: güncel Eredivisie puan durumu. *Bu sezon maç öncesine kadar oynanan Eredivisie maçları. Endeks: 1,00 = organizasyon ortalaması (hücum: yüksek daha iyi; savunma: düşük daha iyi).

Aralarındaki maçlar

Heerenveen 2 galibiyet · 1 beraberlik · Feyenoord 2 galibiyet

  • Heerenveen 2–2 Feyenoord Rotterdam
  • Feyenoord Rotterdam 2–3 Heerenveen
  • Feyenoord Rotterdam 1–0 Heerenveen
  • Heerenveen 2–0 Feyenoord Rotterdam
  • Feyenoord Rotterdam 3–0 Heerenveen