← Maç Merkezi

Estrela vs Benfica: Primeira Liga, 8 Kas 2026

Primeira Liga
Ev sahibiEstrela5511OVR
Başlama 14:30 CT
DeplasmanBenfica8918OVR

8 Kasım 2026, Pazar · 14:30 CT · Estádio José Gomes, Amadora, Portugal

Takım karşılaştırması

Puanlar

5511OVREv sahibi

Estrela

ATT
6914
DEF
5311
FRM
449
ELO
479
  • 6914Hücum9018
  • 5311Savunma8116
  • 449Form9920
  • 479Elo gücü8918
  • 5511Genel8918
ATTDEFFRMELO
Estrela Benfica
8918OVRDeplasman

Benfica

ATT
9018
DEF
8116
FRM
9920
ELO
8918

Puanlar yalnızca sonuç verilerinden oluşturulan kendi 0-99 ölçeğimizdir: ATT = 65 + 30 × log2(hücum endeksi), DEF = 65 − 30 × log2(savunma endeksi) (endeks 1,00 = organizasyon ortalaması), FRM = 30 + 69 × son 5 maçtaki puan ÷ 15, ELO = 60 + (Elo − 1500) ÷ 9, OVR = %30 ATT + %30 DEF + %20 FRM + %20 ELO. Her biri 1-99 ile sınırlıdır. Menajer stili aynı sayıları 1-20 ölçeğinde gösterir (puan ÷ 99 × 20). Puanlar yalnızca maç öncesi oynanan maçları kullanır. Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Kesinleşen ilk 11'ler

İlk 11'ler maçtan ~1 saat önce açıklanır.

Kim kazanır?

Maç başlamadan seç. Sadece eğlence için: hesap yok, para yok, yalnızca bu tarayıcıda saklanır.

Maç önü analizi

Primeira Liga puan durumunda şu an Estrela (12., 10 maçta 10 puan), Benfica (2., 10 maçta 25 puan) takımını konuk ediyor. Estrela, 10 Primeira Liga maçında 15 gol attı ve 19 gol yedi (maç başına 1,5 ve 1,9). Benfica, 10 Primeira Liga maçında 27 gol attı ve 8 gol yedi (maç başına 2,7 ve 0,8). Tüm organizasyonlarda son form (eskiden yeniye): Estrela MMGMM, Benfica GGGGG. Kayıtlardaki son 5 karşılaşmada Estrela 0, Benfica 5 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Gol modeli yaklaşık 1,0–3,3 bekliyor. Benfica açık favori: Estrela %7, beraberlik %11, Benfica %81. En olası tek skor 0–3, ama onun bile olasılığı yalnızca %8. Elo puanları (Estrela 1386, Benfica 1761) Estrela için %14 beklenen skor veriyor; bu gol modeliyle uyumlu.

Veri değerlendirmesi

Estrela kazanırBeraberlikBenfica kazanır

Beklenen gol (model): Estrela 0,97 · Benfica 3,27 · en olası skor 0–3 (%8).
Yöntem: Poisson. 90 Primeira Liga maçından (bu sezon) maç başına ev sahibi 1,29 / deplasman 1,39 gol taban değeri. Beklenen gol = taban × hücum × rakip savunması. Elo karşılaştırması: Estrela beklenen skoru %14. Yöntemin tamamı.

Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Önemli sayılar

EstrelaBenfica
12.Puan durumundaki sıra2.
10 (10)Puan (oynanan)25 (10)
2-4-4G-B-M8-1-1
1,50Maç başına atılan gol*2,70
1,90Maç başına yenilen gol*0,80
MMGMMForm, son 5 (tüm org.)GGGGG
1386Elo puanı (maç öncesi)1761
1,09 / 1,32Hücum / savunma endeksi1,78 / 0,69

Tablo: güncel Primeira Liga puan durumu. *Bu sezon maç öncesine kadar oynanan Primeira Liga maçları. Endeks: 1,00 = organizasyon ortalaması (hücum: yüksek daha iyi; savunma: düşük daha iyi).

Aralarındaki maçlar

Estrela 0 galibiyet · 0 beraberlik · Benfica 5 galibiyet

  • Benfica 4–0 Estrela
  • Estrela 0–1 Benfica
  • Estrela 2–3 Benfica
  • Benfica 7–0 Estrela
  • Benfica 1–0 Estrela