← Maç Merkezi

Estoril vs Maritimo: Primeira Liga, 8 Kas 2026

Primeira Liga
Ev sahibiEstoril469OVR
Başlama 09:30 CT
DeplasmanMaritimo5110OVR

8 Kasım 2026, Pazar · 09:30 CT · Estádio António Coimbra da Mota, Estoril, Portugal

Takım karşılaştırması

Puanlar

469OVREv sahibi

Estoril

ATT
377
DEF
5311
FRM
449
ELO
4910
  • 377Hücum5211
  • 5311Savunma4910
  • 449Form4810
  • 4910Elo gücü5411
  • 469Genel5110
ATTDEFFRMELO
Estoril Maritimo
5110OVRDeplasman

Maritimo

ATT
5211
DEF
4910
FRM
4810
ELO
5411

Puanlar yalnızca sonuç verilerinden oluşturulan kendi 0-99 ölçeğimizdir: ATT = 65 + 30 × log2(hücum endeksi), DEF = 65 − 30 × log2(savunma endeksi) (endeks 1,00 = organizasyon ortalaması), FRM = 30 + 69 × son 5 maçtaki puan ÷ 15, ELO = 60 + (Elo − 1500) ÷ 9, OVR = %30 ATT + %30 DEF + %20 FRM + %20 ELO. Her biri 1-99 ile sınırlıdır. Menajer stili aynı sayıları 1-20 ölçeğinde gösterir (puan ÷ 99 × 20). Puanlar yalnızca maç öncesi oynanan maçları kullanır. Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Kesinleşen ilk 11'ler

İlk 11'ler maçtan ~1 saat önce açıklanır.

Kim kazanır?

Maç başlamadan seç. Sadece eğlence için: hesap yok, para yok, yalnızca bu tarayıcıda saklanır.

Maç önü analizi

Primeira Liga puan durumunda şu an Estoril (18., 10 maçta 2 puan), Maritimo (14., 10 maçta 8 puan) takımını konuk ediyor. Estoril, 10 Primeira Liga maçında 5 gol attı ve 19 gol yedi (maç başına 0,5 ve 1,9). Maritimo, 10 Primeira Liga maçında 9 gol attı ve 21 gol yedi (maç başına 0,9 ve 2,1). Tüm organizasyonlarda son form (eskiden yeniye): Estoril MMGMM, Maritimo BMGMM. Kayıtlardaki son 5 karşılaşmada Estoril 2, Maritimo 1 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Gol modeli yaklaşık 1,0–1,4 bekliyor. Maritimo açık favori: Estoril %26, beraberlik %27, Maritimo %46. En olası tek skor 0–1, ama onun bile olasılığı yalnızca %13. Elo puanları (Estoril 1403, Maritimo 1445) Estoril için %53 beklenen skor veriyor; bu gol modeliyle çelişiyor.

Veri değerlendirmesi

Estoril kazanırBeraberlikMaritimo kazanır

Beklenen gol (model): Estoril 0,96 · Maritimo 1,37 · en olası skor 0–1 (%13).
Yöntem: Poisson. 90 Primeira Liga maçından (bu sezon) maç başına ev sahibi 1,29 / deplasman 1,39 gol taban değeri. Beklenen gol = taban × hücum × rakip savunması. Elo karşılaştırması: Estoril beklenen skoru %53. Yöntemin tamamı.

Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Önemli sayılar

EstorilMaritimo
18.Puan durumundaki sıra14.
2 (10)Puan (oynanan)8 (10)
0-2-8G-B-M2-2-6
0,50Maç başına atılan gol*0,90
1,90Maç başına yenilen gol*2,10
MMGMMForm, son 5 (tüm org.)BMGMM
1403Elo puanı (maç öncesi)1445
0,52 / 1,32Hücum / savunma endeksi0,75 / 1,44

Tablo: güncel Primeira Liga puan durumu. *Bu sezon maç öncesine kadar oynanan Primeira Liga maçları. Endeks: 1,00 = organizasyon ortalaması (hücum: yüksek daha iyi; savunma: düşük daha iyi).

Aralarındaki maçlar

Estoril 2 galibiyet · 2 beraberlik · Maritimo 1 galibiyet

  • Estoril 3–1 Maritimo
  • Maritimo 1–0 Estoril
  • Maritimo 0–0 Estoril
  • Estoril 2–1 Maritimo
  • Estoril 1–1 Maritimo