← Maç Merkezi

Stade Rennais vs Lille: Ligue 1, 8 Kas 2026

Ligue 1
Ev sahibiStade Rennais6613OVR
Başlama 08:00 CT
DeplasmanLille7014OVR

8 Kasım 2026, Pazar · 08:00 CT · Roazhon Park, Rennes, France

Takım karşılaştırması

Puanlar

6613OVREv sahibi

Stade Rennais

ATT
7816
DEF
5411
FRM
6213
ELO
6914
  • 7816Hücum6112
  • 5411Savunma8918
  • 6213Form5812
  • 6914Elo gücü6914
  • 6613Genel7014
ATTDEFFRMELO
Rennes Lille
7014OVRDeplasman

Lille

ATT
6112
DEF
8918
FRM
5812
ELO
6914

Puanlar yalnızca sonuç verilerinden oluşturulan kendi 0-99 ölçeğimizdir: ATT = 65 + 30 × log2(hücum endeksi), DEF = 65 − 30 × log2(savunma endeksi) (endeks 1,00 = organizasyon ortalaması), FRM = 30 + 69 × son 5 maçtaki puan ÷ 15, ELO = 60 + (Elo − 1500) ÷ 9, OVR = %30 ATT + %30 DEF + %20 FRM + %20 ELO. Her biri 1-99 ile sınırlıdır. Menajer stili aynı sayıları 1-20 ölçeğinde gösterir (puan ÷ 99 × 20). Puanlar yalnızca maç öncesi oynanan maçları kullanır. Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Kesinleşen ilk 11'ler

İlk 11'ler maçtan ~1 saat önce açıklanır.

Kim kazanır?

Maç başlamadan seç. Sadece eğlence için: hesap yok, para yok, yalnızca bu tarayıcıda saklanır.

Maç önü analizi

Ligue 1 puan durumunda şu an Rennes (5., 9 maçta 16 puan), Lille (2., 9 maçta 18 puan) takımını konuk ediyor. Rennes, 9 Ligue 1 maçında 20 gol attı ve 19 gol yedi (maç başına 2,2 ve 2,1). Lille, 9 Ligue 1 maçında 12 gol attı ve 6 gol yedi (maç başına 1,3 ve 0,7). Tüm organizasyonlarda son form (eskiden yeniye): Rennes GMBGM, Lille BMBGB. Kayıtlardaki son 5 karşılaşmada Rennes 1, Lille 3 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Gol modeli yaklaşık 1,3–1,6 bekliyor. Lille hafif favori: Rennes %32, beraberlik %25, Lille %43. En olası tek skor 1–1, ama onun bile olasılığı yalnızca %12. Elo puanları (Rennes 1582, Lille 1577) Rennes için %59 beklenen skor veriyor; bu gol modeliyle çelişiyor.

Veri değerlendirmesi

Rennes kazanırBeraberlikLille kazanır

Beklenen gol (model): Rennes 1,33 · Lille 1,57 · en olası skor 1–1 (%12).
Yöntem: Poisson. 81 Ligue 1 maçından (bu sezon) maç başına ev sahibi 1,70 / deplasman 1,33 gol taban değeri. Beklenen gol = taban × hücum × rakip savunması. Elo karşılaştırması: Rennes beklenen skoru %59. Yöntemin tamamı.

Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Önemli sayılar

RennesLille
5.Puan durumundaki sıra2.
16 (9)Puan (oynanan)18 (9)
5-1-3G-B-M5-3-1
2,22Maç başına atılan gol*1,33
2,11Maç başına yenilen gol*0,67
GMBGMForm, son 5 (tüm org.)BMBGB
1582Elo puanı (maç öncesi)1577
1,35 / 1,29Hücum / savunma endeksi0,91 / 0,58

Tablo: güncel Ligue 1 puan durumu. *Bu sezon maç öncesine kadar oynanan Ligue 1 maçları. Endeks: 1,00 = organizasyon ortalaması (hücum: yüksek daha iyi; savunma: düşük daha iyi).

Aralarındaki maçlar

Rennes 1 galibiyet · 1 beraberlik · Lille 3 galibiyet

  • Stade Rennais 1–2 Lille
  • Lille 0–2 Stade Rennais
  • Stade Rennais 0–2 Lille
  • Lille 1–0 Stade Rennais
  • Lille 2–2 Stade Rennais