← Maç Merkezi

Le Havre AC vs Lorient: Ligue 1, 8 Kas 2026

Ligue 1
Ev sahibiLe Havre AC5010OVR
Başlama 10:15 CT
DeplasmanLorient6513OVR

8 Kasım 2026, Pazar · 10:15 CT · Stade Océane, Le Havre, France

Takım karşılaştırması

Puanlar

5010OVREv sahibi

Le Havre AC

ATT
5211
DEF
5211
FRM
449
ELO
4910
  • 5211Hücum459
  • 5211Savunma8116
  • 449Form7615
  • 4910Elo gücü6012
  • 5010Genel6513
ATTDEFFRMELO
Le Havre AC Lorient
6513OVRDeplasman

Lorient

ATT
459
DEF
8116
FRM
7615
ELO
6012

Puanlar yalnızca sonuç verilerinden oluşturulan kendi 0-99 ölçeğimizdir: ATT = 65 + 30 × log2(hücum endeksi), DEF = 65 − 30 × log2(savunma endeksi) (endeks 1,00 = organizasyon ortalaması), FRM = 30 + 69 × son 5 maçtaki puan ÷ 15, ELO = 60 + (Elo − 1500) ÷ 9, OVR = %30 ATT + %30 DEF + %20 FRM + %20 ELO. Her biri 1-99 ile sınırlıdır. Menajer stili aynı sayıları 1-20 ölçeğinde gösterir (puan ÷ 99 × 20). Puanlar yalnızca maç öncesi oynanan maçları kullanır. Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Kesinleşen ilk 11'ler

İlk 11'ler maçtan ~1 saat önce açıklanır.

Kim kazanır?

Maç başlamadan seç. Sadece eğlence için: hesap yok, para yok, yalnızca bu tarayıcıda saklanır.

Maç önü analizi

Ligue 1 puan durumunda şu an Le Havre AC (18., 9 maçta 2 puan), Lorient (11., 9 maçta 12 puan) takımını konuk ediyor. Le Havre AC, 9 Ligue 1 maçında 9 gol attı ve 20 gol yedi (maç başına 1,0 ve 2,2). Lorient, 9 Ligue 1 maçında 7 gol attı ve 8 gol yedi (maç başına 0,8 ve 0,9). Tüm organizasyonlarda son form (eskiden yeniye): Le Havre AC GMMMM, Lorient GGGBM. Kayıtlardaki son 5 karşılaşmada Le Havre AC 2, Lorient 0 galibiyet aldı; 3 maç berabere bitti. Gol modeli yaklaşık 0,9–1,1 bekliyor. Lorient hafif favori: Le Havre AC %28, beraberlik %30, Lorient %42. En olası tek skor 0–1, ama onun bile olasılığı yalnızca %15. Elo puanları (Le Havre AC 1401, Lorient 1504) Le Havre AC için %44 beklenen skor veriyor; bu gol modeliyle uyumlu.

Veri değerlendirmesi

Le Havre AC kazanırBeraberlikLorient kazanır

Beklenen gol (model): Le Havre AC 0,87 · Lorient 1,14 · en olası skor 0–1 (%15).
Yöntem: Poisson. 81 Ligue 1 maçından (bu sezon) maç başına ev sahibi 1,70 / deplasman 1,33 gol taban değeri. Beklenen gol = taban × hücum × rakip savunması. Elo karşılaştırması: Le Havre AC beklenen skoru %44. Yöntemin tamamı.

Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Önemli sayılar

Le Havre ACLorient
18.Puan durumundaki sıra11.
2 (9)Puan (oynanan)12 (9)
0-2-7G-B-M3-3-3
1,00Maç başına atılan gol*0,78
2,22Maç başına yenilen gol*0,89
GMMMMForm, son 5 (tüm org.)GGGBM
1401Elo puanı (maç öncesi)1504
0,74 / 1,35Hücum / savunma endeksi0,63 / 0,69

Tablo: güncel Ligue 1 puan durumu. *Bu sezon maç öncesine kadar oynanan Ligue 1 maçları. Endeks: 1,00 = organizasyon ortalaması (hücum: yüksek daha iyi; savunma: düşük daha iyi).

Aralarındaki maçlar

Le Havre AC 2 galibiyet · 3 beraberlik · Lorient 0 galibiyet

  • Lorient 0–2 Le Havre AC
  • Le Havre AC 1–1 Lorient
  • Lorient 3–3 Le Havre AC
  • Le Havre AC 3–0 Lorient
  • Le Havre AC 2–2 Lorient